Szklane Domy

Finansowanie

Open Finance

Open Finance to firma doradztwa finansowego ciesząca się ogromną popularnością wśród zainteresowanych produktami kredytowymi i inwestycyjnymi. W jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze, możesz bezpłatnie porównać raty kredytów oferowanych przez 21 banków w Polsce.

Doradca Finansowy z Open Finance po zapoznaniu się z Twoją indywidualną sytuacją oraz preferencjami i oczekiwaniami
co do przyszłego zobowiązania kredytowego, zaproponuje optymalne rozwiązanie, abyś mógł sfinansować swoje marzenia
o własnym mieszkaniu.

Co daje Ci współpraca z doradcą Open Finance?

- porównanie ofert kredytów wielu banków w jednym miejscu,
- oszacowanie Twojej zdolności kredytowej,
- bezpłatną pomoc przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredyt u hipotecznego,

Skontaktuj się z doradcą Open Finance w Twoim mieście:

Bartłomiej Guść
Tel. +48 693 712 423
e-mail: bartlomiej.gusc@opendirect.pl

Open Finance SA informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa, o których mowa w art. 6a Ustawy prawo bankowe z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 1376 ze zm.), z poniżej wskazanymi podmiotami: Alior Bank SA, BOŚ SA, Bank BPH SA, BZ WBK SA, Bank Handlowy w Warszawie SA, Deutsche Bank Polska SA, Euro Bank SA, FM Bank PBP SA, Getin Noble Bank SA, Idea Bank SA, ING Bank Śląski SA, Bank Millennium SA, mBank SA/ mBank Hipoteczny SA, PEKAO Bank Hipoteczny SA, PKO BP SA, Bank Pocztowy SA, Raiffeisen Bank Polska SA, PKO Bank Hipoteczny SA, Bank BGŻ BNP Paribas SA oraz na podstawie umowy marketingowej z Plus Bank SA oraz Bank Pekao SA. Stan na dzień 15.02.2016 r.

Szczegóły oferty dostępne u doradcy. Open Finance SA uprzejmie informuje, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez doradcę. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Koszt połączenia zgodny ze stawką operatora.

KREDYT HIPOTECZNY MDM

w PKO Banku Polskim

Dlaczego warto?
Kredyt hipoteczny w ramach programu Mieszkanie dla Młodych jest przeznaczony dla osób do 35. roku życia: będących w związku małżeńskim, dla singli oraz osób samotnie wychowujących dzieci, kupujących pierwsze mieszkanie lub dom. Wniosek o dofinansowanie można złożyć najpóźniej do końca roku, w którym nabywca mieszkania lub domu kończy 35 lat. W przypadku małżeństw wymóg ten dotyczy młodszego małżonka. Ograniczenia dotyczące wieku oraz zakupu pierwszego mieszkania nie dotyczą osób wychowujących co najmniej 3 dzieci.

Kredyt możesz przeznaczyć na:
- kupno mieszkania o powierzchni użytkowej do 75 m(nabywcy wychowujący przynajmniej troje dzieci w dniu złożenia wniosku o kredyt – do 85 m2)
- kupno domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej do 100 m(nabywcy wychowujący przynajmniej troje dzieci w dniu złożenia wniosku o kredyt – do 110 m2).

Mieszkanie lub dom muszą być:
- przeznaczone na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych kredytobiorcy;
- zlokalizowane w Polsce.

Dofinansowanie wkładu własnego to:
- 10% dla małżeństw bezdzietnych i singli
- 15% dla nabywców wychowujących jedno dziecko
- 20% dla nabywców wychowujących dwoje dzieci
- 30% - w przypadku wychowywania trojga lub więcej dzieci
wartości wynikającej z iloczynu powierzchni użytkowej mieszkania (nie więcej jednak niż 50 m2, a w przypadku rodzin z przynajmniej trojgiem dzieci – nie więcej niż 65 m2) i średniego wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej właściwego dla lokalizacji mieszkania
(zgodnie z art. 2 pkt 14 Ustawy). 
Dodatkowo możesz otrzymać 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 lat od nabycia nieruchomości urodzi Ci się lub przysposobisz trzecie lub kolejne dziecko.

Pamiętaj, że...
Podstawą naliczenia dofinansowania jest iloczyn:
- powierzchni użytkowej mieszkania lub domu nie większej niż 50 m2 (w przypadku osób wychowujących przynajmniej 3 dzieci – 65m2) oraz
- średniego wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych obowiązującego w gminie, na terenie której znajduje się mieszkanie lub dom, w dniu złożenia wniosku o dofinansowanie.
Finansowe wsparcie oferowane jest w przypadku kredytów udzielonych na min. 15 lat w PLN, w wysokości min. 50% ceny zakupu mieszkania lub domu.
Zalety kredytu:
- atrakcyjne warunki kredytowania
- brak prowizji za wcześniejszą częściową spłatę kredytu, gdy środki pochodzą z dodatkowego
- wsparcia finansowego w ramach programu Mieszkanie dla Młodych
- finansowanie do 90% wartości nieruchomości
- okres kredytowania od 15 do 35 lat
- waluta – PLN
- raz w roku wakacje kredytowe – możliwość zawieszenia spłaty jednej raty
- karencja w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy.
Przepisy dotyczące kredytu hipotecznego MDM, w tym zasady ustalania wysokości wsparcia, znajdują się w Ustawie z dnia 27.09.2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 1304 z późn. zm.) o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi.

Dane kontaktowe:
PKO Bank Polski Oddział 1 w Radomiu
ul. Malczewskiego 24, 26-609 Radom
Ewa Górka tel. 48 368 94 41 Doradca Bankowości Hipotecznej, tel. kom. 606 636 116, e-mail: ewa.gorka@pkobp.pl
Mieczysław Gębski tel. 48 368 94 73 Doradca Bankowości Hipotecznej, tel. kom. 602 785 688, e-mail: mieczyslaw.gebski@pkobp.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00

SPEŁNIJ MARZENIE O WŁASNYM DOMU

z Bankiem Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK oferuje proste rozwiązanie w postaci szerokiej i elastycznej oferty kredytów mieszkaniowych:

- Atrakcyjne oprocentowanie – marża banku już od 1,69%
- Z dopłatami – umożliwiamy skorzystanie z dofinansowania wkładu własnego dzięki ofercie „MIESZKANIE DLA MŁODYCH”
- Szybko – wstępną decyzję kredytową podejmujemy w 15 minut
- Nie tylko na mieszkanie – finansujemy również dodatkowe koszty np. związane z kupnem i wyposażeniem mieszkania – dodatkowa kwota w ramach kredytu mieszkaniowego na dowolny cel w wysokości do 30% kwoty wydatków inwestycyjnych
- uproszczone zasady udzielenia kredytu dla przedstawicieli WOLNYCH ZAWODÓW – oświadczenie o dochodach , dokumentu potwierdzającego prawo .wykonywania zawodu/prowadzenia praktyki

Dlaczego oferta Banku Zachodniego WBK S.A. jest tak atrakcyjna i bezpieczna?
- Okres kredytowania nawet do 30 lat.
- Wstępna decyzja kredytowa w 15 minut.
- Atrakcyjne oprocentowanie – ustalane w jasny i przejrzysty sposób. Wysokość oprocentowania oparta jest na stawce WIBOR 3M, do której doliczana jest marża Banku.
- Możliwość wypłaty kredytu jednorazowo lub w transzach.
- Możliwość karencji w spłacie kapitału nawet do 36 miesięcy.
- Elastyczne formy zabezpieczenia kredytu.
- Brak opłat za rozpatrzenie wniosku kredytowego.
- Możliwość skorzystania z pakietów ubezpieczeń dla kredytobiorców kredytu hipotecznego w ramach Ubezpieczenia Bezpieczna Hipoteka: ubezpieczenia na wypadek śmierci i całkowitej niezdolności do pracy (Pakiet Życie) lub ubezpieczenia na wypadek czasowej niezdolności do pracy i utraty pracy (Pakiet Praca) – dzięki temu masz możliwość zabezpieczenia siebie i swoich bliskich od skutków nieprzewidzianych zdarzeń losowych. W przypadku skorzystania z obu pakietów kredytobiorca otrzyma bez dodatkowych opłat ochronę ubezpieczeniową na wypadek poważnego zachorowania.
- Możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia nieruchomości i ruchomości w ramach Ubezpieczenia LOCUM.

Zapraszamy do 1 Oddziału w Radomiu

Ul. Żeromskiego 72

Tel. 48 330 92 01, 02, 03 , pn.-pt. 09:30 – 17:00

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.